Osnovni meni

Vreme

 

 

Radarska slika

 

 

Statistika


Warning: Creating default object from empty value in /home/korzoj01/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Števec pogledov vsebine : 944308

Partnerji


 

eurobike-2016

 

 

 

 

 

 

Socialna omrežja

Facebook:

 

 

Instagram:

 

Zaključno kolesarjenje s sponzorji 2016 PDF Natisni E-pošta
Uporabniška ocena: / 0
SkromnoOdlično 
Prispeval Sandra Papež   
Torek, 25 Oktober 2016 20:53


Celotedenska napetost ob svarilih vremenoslovcev s prihodom fronte slabega vremena, je popustila, ko nas je soboto prebudilo sonce. Z nasmehom na obrazu in v polni opremi, smo se  člani KD Selce in nekaj sponzorjev (ACO, ENERSON, DOM TRADE, WEBER, AGROREMONT) zbrali pred gostiščem Siva Čaplja v Trnovski vasi.

 Upajoč, da bo vreme zdržalo, smo prekolesarili kilometer ali dva do našega prvega postanka – do družine Murko, naših članov in hkrati sponzorjev (Soboslikarstvo Andrej Murko s.p.). Pričakala nas je krasno pripravljena, zdrava in okusna pogostitev.HVALA! Po okrepčilu pa je bilo potrebno močno pritisniti na pedala po zelo strmem klancu do drugega postanka – vinograda g. župana Trnovske vasi, Alojza Benka, ki nam je izkazal gostoljubje z žlahtno kapljico. HVALA! Med vzponom na Destrnik so nas pozdravile prve dežne kaplje. A to nas ni spravilo v slabo voljo – kolesa smo naložili v avtomobile in tako nadaljevali po začrtani poti. Panoramska vožnja čez Destrnik tokrat ni razkrila svoje lepote, saj je okoliške griče in dolino zakrivala megla. Z avtomobilom je šlo res hitro in prav nič težko do tretje postaje današnjega dne – Trgovine Hauptman. HVALA za slastne gibanice! Četrti postanek smo morali žal izpustiti, saj bi bil vzpon na Završki stolp v dežju neprijeten in prav lahko tudi nevaren. Zato pa so nas že pričakovali na Viničariji Kranvogl. Predstavitveni film nas ni pustil ravnodušnih, kakor tudi ne zavidljiva zbirka starodobnikov in urejenost viničarije ter dejstva o načinu življenja v času viničarjev. Domiselne ideje lastnikov in obsežna zbirka starih predmetov nas je prav vse nagovorila. Le kako se je v tako majhno kajžo stisnilo 14 ljudi? A kljub temu je bilo v viničarski koči lahko tudi veselo in Roman Kranvogl nam je to vzdušje pričaral kar z diatonično harmoniko. V urejeni kleti viničarije smo si nato poiskali zavetje in prisluhnili pripovedi naše članice Aleksandre, ki je sicer pravljičarka Knjižnice Lenart, o deklici in generalu. Sprva nas napoved, da bomo poslušali pravljico ni navdušila, odrasli pa vendar ne poslušamo pravljic. Ampak dejstvo, da to ni pravljica, temveč resnica, nas je prepričalo in se dotaknilo srca. HVALA Kranvoglovim za prijazen sprejem in vodenje! Čeprav smo pot opravili kar na štirih kolesih, namesto na dveh, smo bili zadovoljni.

Sklepno dejanje zaključnega kolesarjenja se je odvijalo v gostišču Siva Čaplja, ki je prav tako eden izmed  naših sponzorjev. HVALA! Ob prijazni postrežbi, okusni hrani in kozarcu rujnega smo s pomočjo video projekcije obujali spomine na to kolesarsko sezono in prisotnim sponzorjem pokazali, da nismo od muh.


 

Pedala vrtimo po vnaprej začrtanih poteh,

z dobro voljo v dlaneh!


 

 

Logo_Kolesarsko_drutvo_Selce

Glavni sponzor

Ostali sponzorji

 

 

ENERSON

 

YTONG

 

Schiedel

 

 

Andrej_Murko

Agroremont

weber

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donatorji

 

 

velux_logo


Triglav

 

 

 

 

 

ZVONKO VALDHUBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ELEKTROINSTALACIJE - ZELENIK

ZELENIK JOŽE S.P.

JANEŽOVSKI VRH 49

2253 DESTERNIK

 

 

TRANSPORT KRAMBERGER

MATEJ KRAMBERGER S.P.

POT V DOBRAVO 15

2235 SV.TROJICA

 

GTP KRAMBERGER

GRADBENO IN

TRGOVINSKO PODJETJE

SPODNJI PORČIČ 18

2230 LENART


 

 

 

Prejšnje novice


Warning: Creating default object from empty value in /home/korzoj01/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/korzoj01/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/korzoj01/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/korzoj01/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/korzoj01/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/korzoj01/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109